Etkinlikler

Kutsal Cuma

Cuma, Mart 30, 2018 - 19:30
Mesih'in çarmıhta çektiği acısını anıyoruz ve paylaşıyoruz. Verdiği umudu kutluyoruz

English4Life Üsküdar

English4Life is a Free English Conversation Club which we have run for nearly two years at our Üsküdar church building.

This takes place in small groups with native speakers and discuss a different topic of interest. Food and drinks are provided for free during the break.

We are currently running a conversation group for intermediate and advance English speakers Tuesday nights (19.30-21.30).

Üsküdar Alfa Kursu - Ocak ayında başlayacak

7 Ocak, Pazar, saat 13:00te kilisemizin Alfa Kursunu başlatıyoruz.

 

Alfa Kursumuz 5 hafta sürecek. Her hafta farklı bir konu üzerinde duracağız. İncil; güvenilir mi? İsa; kimdir? Diriliş; kanıt var mı? gibi konulara değineceğiz.

 

Pazar toplantımızda bu kursu yapacağız.

 

Oyun Grubu (Üsküdar)

Oyun grubu okul döneminde her Perşembe saat 10.30 - 12.30 arasında var.  

Her Perşembe günü aynı program yapacağız. Cocuklarımız oyun oynarken biz anneler de çay içip sohbet edeceğiz. Ingilizce şarkılara, oyunlara ve öykülere çocuklarımızla birlikte katılacağız. Oyun grubundaki çocuklarımızı ikramlar da bulunacağız.

Ulaşım detayları

Nereden Nereye @ Bağdat Cd.

Kim olduğumuzu, aile, çevre ve kültürümüzün anlattığı hikayeler ve geçmişinden anlıyoruz. Dedelerimiz, atalarımızın yaptıkları hareketler, söyledikleri ifadeler ve verdikleri kararlar bizim bugün yaşadığımız hayatı az çok etkiler. Ailemiz nasılsa biz de öyleyiz.

Alfa Kursu @ Bağdat Caddesi

Alfa, İsa Mesih'i tanıtan dünyaca ünlü bir kurstur. Şimdiye kadar kursa dünya çapında 22 milyon kişi katılmıştır. Yaşam Kilisesi’nde yapılan 5 haftalık kurs süresince,Yaşam; fazlası var mı?, İncil; güvenilir mi?, İsa; kimdir?, Çarmıh, niçin?, Diriliş; kanıt var mı? Gibi konulara değinmekteyiz. Her hafta, kısa bir sunum sonrasında katılımcılara tartışma ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı verilmektedir.

Üsküdar Pazar Toplantısı

Pazar, Mart 25, 2018 - 13:00
Pazar Ayinimiz 13:00-15:00 arası oluyor ve çocuklar için özel etkinlikler ve dersler var. Pazar ayinimiz herkese açıktır. Hele bir ziyaret edin. Duamız odur ki; Tanrı size de sevgisini göstersin.

Bağdat Caddesi Pazar Toplantısı

Pazar, Mart 25, 2018 - 14:00
Pazar Ayinimiz 14:00-16:00 arası oluyor ve çocuklar için özel etkinlikler ve dersler var. Pazar ayinimiz herkese açıktır. Hele bir ziyaret edin. Duamız odur ki; Tanrı size de sevgisini göstersin.

English4Life Bağdat Cd

English4Life is a conversation club for practising speaking English with native speakers.

Each week we will meet in small groups with native speakers and discuss a different topic of interest. Food and drinks will be provided for free during the break.

Sayfalar

Subscribe to Etkinlikler

Bu Sayfayı PaylaşShare